Strona główna JAROSŁAW Odzyskano skradzione pojazdy. Chciano nimi wyjechać na Ukrainę

Odzyskano skradzione pojazdy. Chciano nimi wyjechać na Ukrainę

0
Reklama

unkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Korczowej zatrzymali 2 pojazdy figurujące w międzynarodowych bazach poszukiwawczych. Ich łączna szacunkowa wartość to 130 tys. zł.

6 grudnia do kontroli w przejściu granicznym w Korczowej zgłosiła się 46-letnia obywatelka Ukrainy. Kobieta próbowała wyjechać z Polski nissanem na norweskich numerach rejestracyjnych. W trakcie odprawy granicznej mundurowi z SG ustalili, że pojazd jest poszukiwany przez międzynarodowe służby. Auto o szacunkowej wartości 25 tys. zł zatrzymano, a następnie razem z kierowcą przekazano policjantom z Radymna.

Kilka godzin później na kierunku wjazdowym do Polski strażnicy graniczni zatrzymali samochód osobowy marki Skoda Octavia.  Autem na ukraińskich numerach rejestracyjnych kierował 48-letni obywatel Ukrainy. W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu mundurowi ustalili, że skoda figuruje w bazie SIS oraz Interpol. Pojazd o szacunkowej wartości 105 tys. zł oraz kierowcę przekazano funkcjonariuszom Policji.

Reklama

Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 130 pojazdów pochodzących z przestępstwa. Ich łączna szacunkowa wartość to ponad 9 mln zł.

Reklama
Poprzedni artykułUważaj na oszustów, gdy czekasz na przesyłkę!
Następny artykułWciąż ponad 60 rodzin z województwa podkarpackiego czeka na wsparcie. Możesz pomóc do 9 grudnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!