Strona główna SANOK Odzyskali skradziony rower. Sprawca był poszukiwany

Odzyskali skradziony rower. Sprawca był poszukiwany

0
Reklama

Niespełna dwóch godzin potrzebowali policjanci z posterunku w Komańczy, aby ustalić sprawcę i odzyskać skradziony rower. Podczas sprawdzenia 20-latka w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez sąd w Jaśle w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu na Posterunek Policji w Komańczy przyszła kobieta, która chciała zgłosić kradzież roweru. Jednoślad pozostawiła przed sklepem w Rzepedzi, a gdy po niego wróciła, jednośladu już nie było.

Reklama

Policjanci przyjęli zawiadomienie i rozpoczęli poszukiwania sprawcy oraz skradzionego roweru. Oglądając zapis monitoringu zwrócili uwagę na mężczyznę, który mógł mieć związek z kradzieżą. W jego domu zastali kolejnych dwóch mężczyzn, z których jeden przyznał się do kradzieży. Po sprawdzeniu 20-latka w policyjnych systemach okazało się, że dodatkowo jest on osobą poszukiwana przez jasielski sąd, do odbycia kar pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze odzyskali skradziony rower i oddali go właścicielce. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie w celu wykonania dalszych czynności.

Reklama
Poprzedni artykułSkręcając, nie ustąpił pierwszeństwa. Dwie osoby w szpitalu [foto]
Następny artykułIMGW ostrzega: Spadnie mokry śnieg i deszcz. Czeka nas oblodzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!