Strona główna KOLBUSZOWA Odpowiedzą za zniszczenie murawy boiska szkolnego

Odpowiedzą za zniszczenie murawy boiska szkolnego

0
Reklama

Dwaj mieszkańcy gminy Niwiska odpowiedzą za zniszczenie boiska szkolnego. Młodzi mężczyźni wjechali samochodami na płytę boiska. Przejażdżka szybko się skończyła, bo jeden z nich ugrzązł w murawie. Zniszczenia, jakie spowodowali, oszacowano wstępnie na kwotę 7 tys. złotych.

Zgłoszenie dotyczące zniszczeniu boiska szkolnego w Niwiskach wpłynęło do kolbuszowskiej jednostki w miniony czwartek. Policjanci interweniujący na miejscu zdarzenia potwierdzili, że na boisku znajdują się ślady opon kilku pojazdów, które spowodowały m.in. zniszczenia murawy. Wstępnie straty oszacowano na kwotę 7 tys. złotych.

Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki, jeszcze tego samego dnia, ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj mieszkańcy gminy Niwiska. Funkcjonariusze dotarli do 20-latka i jego 23-letniego kolegi. Obydwaj przyznali, że kilka dni wcześniej pojechali dwoma samochodami marki Audi w rejon boiska szkolnego. Tam najpierw 20-latek wjechał swoim audi na płytę, a za nim na boisko wjechało drugie audi, którym kierował drugi z chłopaków. Pierwszy z nich ugrzązł w murawie. Młodzi mężczyźni wezwali na pomoc znajomego, który traktorem próbował wyciągnąć samochód. Po bezskutecznych próbach, na miejsce przyjechał inny znajomy, któremu udało się wyciągnął audi z murawy.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie mienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!