Strona główna RZESZÓW Odpowie za usiłowanie gwałtu i zabójstwo 84-latki z Hyżnego

Odpowie za usiłowanie gwałtu i zabójstwo 84-latki z Hyżnego

0
Reklama

49-letni Sławomir D., mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, został zatrzymany przez policję po morderstwie 84-letniej kobiety w Hyżnem. W niedzielę w jednym z domów we wsi doszło do tragicznego zdarzenia. Pisaliśmy o tym tutaj:

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo ws. usiłowania gwałtu oraz zabójstwa 84-letniej kobiety. Prokuratura podała do wiadomości, że ofiara wpuściła sprawcę do domu, ponieważ znała go. Sławomir D. miał jej pomóc w wykonaniu jakichś czynności domowych. Podczas pobytu w domu zażądać miał od ofiary chęci odbycia z nią stosunku płciowego. Gdy kobieta odmówiła, uderzył ją. W wyniku uderzenia pokrzywdzona upadła uderzając głową o stół. Gdy ta upadła i straciła przytomność, 49-latek próbował zgwałcić ją. Niestety, jak podała prokuratura, nie udało mu się to ze względu na problemy fizjologiczne z jego strony. Wychodząc z domu ofiary zabrał z lodówki artykuły spożywcze.

Reklama

Został on zatrzymany dzięki nagraniom z kamer z sąsiedniego domu i świadkowi. W domu ofiary znaleziono jego bieliznę.

Mężczyźnie we wtorek postawiono zarzuty. Przyznał się do nich i złożył wyjaśnienia. Pierwotny zarzut usiłowania gwałtu i nieumyślnego spowodowania śmierci został zmieniony.

Wstępne wyniki sekcji zwłok zmarłej są takie, że kobieta została uduszona.

49-latkowi za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułPijany kierowca ujęty przez świadka
Następny artykułPrzemyt papierosów w autokarowej skrytce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj