Strona główna NISKO Odpowie za posiadanie środków niedozwolonych

Odpowie za posiadanie środków niedozwolonych

0
Reklama

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, zatrzymali 32-latka, który posiadał substancje zabronione. Mężczyzna, próbował ukryć narkotyki poza miejscem zamieszkania, jednak udaremnili mu to niżańscy funkcjonariusze. Mieszkaniec powiatu niżańskiego, działał w warunkach recydywy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zatrzymanie 32-latka, to wynik pracy policjantów operacyjnych Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Funkcjonariusze ustalili, że 32-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego w swoim miejscu zamieszkania, może posiadać narkotyki. Ponadto, z zebranych przez niżańskich funkcjonariuszy ustaleń wynikało, że mężczyzna zamierzał ukryć zabronione substancje poza miejscem swojego zamieszkania.

Reklama

We wtorek, policjanci pojechali pod ustalony adres mężczyzny. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, policjanci znaleźli foliowy woreczek wypełniony sproszkowaną substancją. Po wstępnym badaniu wyszło na jaw, że zabezpieczona substancja to mefedron.

32-latek działał w warunkach recydywy. Mężczyzna był uprzednio skazany za podobne przestępstwa. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!