Strona główna WIADOMOŚCI Odpowie za kradzież rozbójniczą i narkotyki

Odpowie za kradzież rozbójniczą i narkotyki

0
Reklama

Za kradzież rozbójniczą i posiadanie narkotyków odpowie 31-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Mężczyzna ukradł ze sklepu perfumę, a gdy został ujęty przez ochroniarza, szarpał się z nim i go odpychał, po czym uciekł. Został zatrzymany przez przechodzącego obok policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, który był po służbie.

Do zdarzenia doszło w piątek około południa, w jednym ze sklepów przy ul. Okulickiego w Stalowej Woli. Jak ustalono, 31-latek próbował opuścić sklep ze schowaną w saszetce perfumą o wartości 270 złotych. Kiedy ochroniarz zareagował i ujął mężczyznę, ten zaczął go szarpać i odpychać, po czym wyrwał się i uciekł.

Reklama

Wybiegającego ze sklepu mężczyznę zauważył przechodzący obok policjant z Komedy Powiatowej Policji w Kraśniku, będący poza służbą, który zareagował i zatrzymał uciekiniera.

31-letni mieszkaniec powiat niżańskiego został osadzony w policyjnym areszcie. Podczas czynności ujawniono przy nim woreczki z zawartością skrystalizowanej białej substancji. Wstępne badania wykazały, że jest to klefedron.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty – kradzieży rozbójniczej i posiadania narkotyków, do których popełnienia przyznał się. W sobotę, prokurator zastosował wobec mieszkańca powiatu niżańskiego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

Mieszkaniec powiatu niżańskiego za swoje czynu odpowie przed sądem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!