Strona główna PRZEMYŚL Odnaleźli dwie zaginione kobiety

Odnaleźli dwie zaginione kobiety

0
Reklama

Dzielnicowi z Birczy pomogli dwóm kobietom, które zabłądziły w lesie. Policjanci zlokalizowali ich samochód, a dzięki znajomość terenu szybko do nich dotarli. Kobiety całe i zdrowe wróciły do swoich domów.

Wczoraj przed godziną 13, do przemyskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że dwie kobiety zagubiły się w lesie. Mieszkanki Przemyśla wybrały się na grzyby do lasu w okolicy Birczy. Kiedy zorientowały się, że zabłądziły, zadzwoniły na numer alarmowy i poprosiły o pomoc.

Reklama

Po otrzymaniu zgłoszenia, dzielnicowi z  posterunku w Birczy natychmiast przystąpili do działań. Znając topografię terenu szybko ustalili, gdzie zagubione kobiety pozostawiły swój samochód. Prześledzili najbardziej prawdopodobną trasę prowadzącą przez las, którą mogły się poruszać.

Dzięki doskonałej znajomości terenu, zaangażowaniu i profesjonalnym działaniom, dzielnicowi z posterunku w Birczy, szybko odnaleźli kobiety na terenie lasu w Łodzince Górnej. Jak się okazało mieszkanki Przemyśla błądziły kilka kilometrów od pozostawionego samochodu.

Na szczęście kobiety nie potrzebowały pomocy medycznej i mogły same wrócić do domu.

Reklama
Poprzedni artykułZnacznie przekroczył dopuszczalną prędkość
Następny artykułZatrzymano 20-latka podejrzanego o morderstwo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!