Strona główna LEŻAJSK Odnaleziono poszukiwaną 32-latkę

Odnaleziono poszukiwaną 32-latkę

0
Reklama

Policjanci poszukiwali 32-letniej mieszkanki powiatu leżajskiego. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy ruchu drogowego udało się odnaleźć kobietę. Jak się okazało, przebywała ona w towarzystwie mężczyzny, który był poszukiwany przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu.

We wtorkowy wieczór, dyżurny leżajskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 32-letniej mieszkanki Grodziska Nowego. Z informacji przekazanych przez zaniepokojonych członków rodziny wynikało, że kobieta przerwała leczenie i będąc pod wpływem alkoholu wyszła z domu nikogo o tym nie informując.

W poszukiwania zaginionej zaangażowani zostali funkcjonariusze leżajskiej komendy. Policjanci sprawdzali miejsca, w których mogła przebywać grodziszczanka. Biorący udział w poszukiwaniach zespół ruchu drogowego, patrolując teren Grodziska Nowego napotkał dwie osoby, jak się okazało jedną z nich była zaginiona. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna, z którym przebywała 32-latka był poszukiwany przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu.

Ze względu na stan upojenia alkoholowego, w jakim znajdowała się kobieta, została ona doprowadzona do Izby Wytrzeźwień w Rzeszowie.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułWraca zima. Spadnie do 20 cm śniegu
Następny artykułJechał pożyczonym autem na „podwójnym gazie”. Skończył w areszcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!