Strona główna WIADOMOŚCI Od niedzieli zmiana rozkładu jazdy pociągów w regionie

Od niedzieli zmiana rozkładu jazdy pociągów w regionie

0
my_traind
Reklama

12 marca zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów Polregio. Zmiana rozkładu jest następstwem prowadzonych przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe prac modernizacyjnych. Zmieniony rozkład jazdy będzie obowiązywał do 10 czerwca.

POLREGIO realizuje ofertę przewozową obejmującą połączenia kolejowe na terenie województwa podkarpackiego zgodnie z zamówieniem Organizatora Przewozów – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Reklama

Realizacja połączeń dotyczy pociągów Regio oraz „Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej” (PKA).

Przypominamy, że od 1 marca w dni robocze kursują trzy pary pociągów w relacji Sanok – Ustrzyki Dolne – Sanok. Pociągi będą dostępne dla podróżnych do 2 maja. Od 4 maja do 9 czerwca ruch na linii zostanie zawieszony z uwagi na planowane prace prowadzone przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP PLK pomiędzy Sanokiem a Ustrzykami. Prace modernizacyjne mają na celu podniesienie jakości odcinka.

Na czas korekty rozkładu jazdy przypada okres długiego, majowego weekendu, w którym tradycyjnie zostaną uruchomione dodatkowe pociągi z Rzeszowa do Zamościa i Sandomierza oraz z Jarosławia do Lublina.

Mając na uwadze prace modernizacyjne prowadzone przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej na liniach 25, 91 i 101 zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza (AKZ):

  • na odcinku Rzochów -Padew – od 13 III do 27 IV
  • na odcinku Mielec – Padew – od 28 IV do 9 VI
  • na odcinku Żurawica Osobowa – Żurawica Rozrządowa – od 13 III do 31 III
  • na odcinku Przemyśl Główny – Medyka – od 13 III do 30 IV
  • na odcinku Jarosław – Horyniec Zdrój – od 4 V do 9 VI

Szczegóły związane z korektą rozkładu jazdy dostępne na stronie POLREGIO i tablicach informacyjnych na stacjach i przystankach kolejowych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!