Strona główna ROPCZYCE Od dzisiaj Dni Wielopola Skrzyńskiego. Atrakcje dla fanów muzyki, motoryzacji i nie...

Od dzisiaj Dni Wielopola Skrzyńskiego. Atrakcje dla fanów muzyki, motoryzacji i nie tylko

0
Reklama

Ośrodek Dokumentacji i Historii Regionu – Muzeum Tadeusza Kantora (Kantorówka) będzie miejscem rozpoczęcia trzydniowej imprezy. W pierwszy dzień odbędzie się tam o 18 wystawa obrazów Kazimierza Cebuli pod nazwą „Wspomnienia, historie i tradycje Wielopola”.

Na godzinę 20 zaplanowano koncert „Na Balkonie w wykonaniu 3-ch Chórów”. Wystąpią: Męski Chór Rolników z Wielopola Skrzyńskiego, Chór Mieszany „Opoka” z Glinika oraz Chór Mieszany „Seniores” z Nawsia.

Reklama

W sobotę i niedzielę miejscem imprezy będzie stadion sportowy. 8 lipca organizatorzy zapraszają od godz. 14 m.in. do obejrzenia zabytkowych rowerów i bicykli Kolbuszowskiego Towarzystwa Retrocyklistów, eksponatów Podkarpackiego Centrum Nauki z Jasionki występu szczudlarzy czy pokazu trików rowerowych Kamila Kobędzowskiego. Bardziej aktywnie będzie można uczestniczyć w święcie kolorów „Holi”, i „Disco Polo show” i w potańcówce z zespołem „Po swojemu„.

Również o 14 rozpocznie się niedzielny program. Wśród jego punktów znajdą się: wystawa samochodów zabytkowych – Rzeszowskie Klasyki Nocą, występy artystyczne grup działających przy GOKiW oraz dzieci ze szkoły Yamaha, a także animacje dla dzieci Akademia Brain,

O 19:30 rozpocznie się Koncert Cygański, a o 21 wystąpi raperka z Rzeszowa z zespołem – Aga Walczak Band. Zakończeniem imprezy będzie potańcówka z DJ’em.

Ponadto występy nagradzanych w różnych miejscach w Polsce grup działających przy GOKiW, w tym ludowych i nowoczesnych tańców, jak również wokalistów. Dla dzieci przygotowaliśmy strefa ekologicznych atrakcji pod opieką profesjonalnych animatorów- EcoGry .

Organizatorzy zadbali także o przygotowanie stoisk ze słodkościami i zabawkami; pojawią się dmuchańce i zabawy z Kubusiem Puchatkiem. Zaplanowano też strefę beauty dla kobiet oraz gastronomiczną, którą przygotują Koła Gospodyń Wiejskich i Food Trucki.

Poprzedni artykułNiesamowite znalezisko w bieszczadzkich lasach
Następny artykułPoszukiwany ukrył się aż w Gdańsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!