REKLAMA

Nowa Dęba: Śmiertelny wypadek na drodze. Nie żyje rowerzysta

Wczoraj wieczorem w Nowej Dębie doszło do tragicznego wypadku. Śmierć poniósł rowerzysta.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Nowej Dębie. Około 19:40 na ulicy Jana Pawła II kierujący Volkswagenem Passatem potrącił rowerzystę, który nagle zjechał z chodnika. Kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu. Ustalana jest jego tożsamość. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie ustalają świadków tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Nowej Dębie na osiedlowej ulicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierowca volkswagena passata zderzył się z rowerzystą. 26-letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18–latek kierujący volkswagenem passatem zderzył się z rowerzystą. Mimo wysiłków mieszkańców oraz służb ratunkowych, 26–letni rowerzysta zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci ustalili, że 18–letni kierowca był trzeźwy, badanie na zawartość środków narkotycznych wykluczyło ich obecność w organizmie.

Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili oględziny obu pojazdów, wykonali dokumentację. Ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie ul. Słowackiego 2, tel. kom. 797 908 280 albo (15) 851 33 74.

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)