Strona główna JAROSŁAW Nietypowe zderzenie na drodze. Łoś wbiegł pod samochód

Nietypowe zderzenie na drodze. Łoś wbiegł pod samochód

0
Reklama

Jarosławscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Warszawskiej w Wiązownicy. Łoś wbiegł na drogę wprost pod daewoo matiza, którym kierowała 53-letnia mieszkanka Sieniawy. Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Wczoraj przed godz. 7, oficer dyżurny jarosławskiej jednostki, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Wiązownicy na ul. Warszawskiej. Na miejsce natychmiast zostali skierowania policjanci. Tam wstępnie ustalili, że przed nadjeżdżającego daewoo matiza, nagle wtargnął łoś. W wyniku zderzenia ze zwierzęciem, uszkodzeniu uległ samochód. Kierująca tym pojazdem, 53-letnia mieszkanka Sieniawy, została przewieziona do szpitala. Na szczęście kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń.

 
 
 
 
 
 Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.

Reklama