Strona główna JAROSŁAW Nietypowe zderzenie na drodze. Łoś wbiegł pod samochód

Nietypowe zderzenie na drodze. Łoś wbiegł pod samochód

0
Reklama

Jarosławscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Warszawskiej w Wiązownicy. Łoś wbiegł na drogę wprost pod daewoo matiza, którym kierowała 53-letnia mieszkanka Sieniawy. Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Wczoraj przed godz. 7, oficer dyżurny jarosławskiej jednostki, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Wiązownicy na ul. Warszawskiej. Na miejsce natychmiast zostali skierowania policjanci. Tam wstępnie ustalili, że przed nadjeżdżającego daewoo matiza, nagle wtargnął łoś. W wyniku zderzenia ze zwierzęciem, uszkodzeniu uległ samochód. Kierująca tym pojazdem, 53-letnia mieszkanka Sieniawy, została przewieziona do szpitala. Na szczęście kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń.

 
 
 
 
 
 Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.

Reklama
Poprzedni artykułTragedia na dworcu kolejowym. Nie żyje mężczyzna
Następny artykułRzeszowski Piknik Nauki i Techniki MOC ODKRYWCÓW