Strona główna SANOK Nietrzeźwy przewoził w aucie 2-letniego chłopca

Nietrzeźwy przewoził w aucie 2-letniego chłopca

0
Reklama

Sanoccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który przewoził w samochodzie 2-letniego chłopca. Mężczyzna został zatrzymany na stacji paliw, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Dziecko nie doznało żadnych obrażeń.

Wczoraj przed godz 19, sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwy 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przewozi w samochodzie małe dziecko. Mundurowi rozpoczęli patrolowanie ulic powiatu sanockiego. W trakcie sprawdzania, na stacji paliw w Pakoszówce, funkcjonariusze zauważyli wskazany przez zgłaszającego samochód. Wewnątrz pojazdu przebywał poszukiwany mężczyzna oraz 2-letnie dziecko.

Reklama

Kierujący wypowiadał się nielogicznie, jego mowa była bełkotliwa, policjanci wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Po wyjściu z samochodu, 28-latek miał problemy z utrzymaniem równowagi. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na alkomacie, dlatego została pobrana od niego krew do badań na zawartość alkoholu oraz substancji odurzających. Po sprawdzeniu 28-latka w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany oraz ma zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd.

Dziecko nie doznało żadnych obrażeń. Przekazano je pod opiekę babci. Kierujący został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

Reklama
Poprzedni artykułNietrzeźwi kierowcy za kółkiem. Odpowiedzą za swoje czyny
Następny artykułJulia chciałaby normalnie chodzić. Pomóżmy jej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!