Strona główna NISKO Nietrzeźwy 64-latek groził rodzinie

Nietrzeźwy 64-latek groził rodzinie

0
Reklama

W sobotę, do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nisku wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że agresywny mężczyzna grozi domownikom. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego.

Pod wskazanym adresem, funkcjonariusze zastali zgłaszającą, która poinformowała, że obawia się o bezpieczeństwo, ponieważ jeden z członków rodziny, grozi pozostałym domownikom. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna ma przy sobie tzw. „wiatrówkę”. Policjanci poszli do wskazanego przez kobietę pomieszczenia, w którym znajdował się napastnik. Na ich widok, mężczyzna zaczął nerwowo sięgać za pas, jednak mundurowi uniemożliwili mężczyźnie ewentualne dobycie ukrytej broni.

Reklama

Po obezwładnieniu mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim „wiatrówkę”, którą rozładowali i zabezpieczyli. Ponadto okazało się, że 64-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec powiatu niżańskiego został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!