Strona główna TARNOBRZEG Nietrzeźwi rowerzyści dostali solidne mandaty

Nietrzeźwi rowerzyści dostali solidne mandaty

0
Reklama

Pomimo zaostrzenia kar, prowadzonych kampanii informacyjnych wciąż na drogi powiatu wyjeżdżają nietrzeźwi rowerzyści. Policjanci zatrzymali dwóch pijanych cyklistów. 50- letni kierowca jednośladu jechał drogą powiatową w gminie Nowa Dęba, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nieco mniej, bo 1,9 promila alkoholu miał drugi z mężczyzn kierujący jednośladem. Obaj rowerzyści zostali ukarani mandatami w kwocie 2,5 tys. złotych.

W sobotę po godz. 16, w miejscowości Sokolnik w gminie Gorzyce, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Podczas legitymowania mundurowi wyczuli od 43-letniego mężczyzny alkohol. Okazało się, że mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego miał 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Tego dnia, po godz. 19, w Chmielowie w gminie Nowa Dęba, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 50-letniego cyklistę. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna, jest pijany. Badanie urządzeniem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami w kwocie po 2,5 tys. złotych.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o to, aby nie kierowali jakimikolwiek pojazdami po spożyciu choćby najmniejszej ilości alkoholu!!!

Reklama
Poprzedni artykułZatrzymano groźnego przestępcę z Ukrainy
Następny artykułZachowywał się nerwowo na widok policji. Wiadomo dlaczego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!