Strona główna GŁÓWNA Nieszczepione dzieci są zdrowsze ? – zaskakujące wyniki badań

Nieszczepione dzieci są zdrowsze ? – zaskakujące wyniki badań

0
Reklama

Z inicjatywy vacceineinjury.info w 2010 roku rozpoczęto projekt mający na celu zbadanie oceny stanu zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych. Wyniki są zaskakujące.

 
Projekt swoją skalą objął kilka państwa, głównie dzieci w przedziałach wiekowych 0-2 lata, 2-4 lata, 5-6 lat z Wielkiej Brytanii, Kanady, Stanów Zjednoczonych i Australii. 
Badanie nadal trwa i do tej pory zostało wypełnionych dwanaście tysięcy ankiet. Wyniki projektu są, analizowane na bieżąco i przynoszą zaskakujące informacje. 
Wśród nieszczepionych dzieci zanotowano o wiele mniej przypadków m.in alergii, opryszczki, epilepsji, astmy czy innych dokuczliwych chorób. Całość dotychczasowych wyników jest podane na poniższej tabeli. 

Logopeda biorący udział w badaniach, uzasadnił, że był świadkiem jak jego podopieczni w ciągu kilkudziesięciu godzin pod szczepieniu cofali się w rozwoju i dlatego zdecydował się nie poddawać swoich dzieci szczepieniom. 
Czym spowodowana może być tak duża różnica w zachorowalności wśród szczepionych i nieszczepionych dzieci ? Jak pisaliśmy w jednym z naszych wcześniejszych artykułów nawet polscy lekarze niechętnie poddają się szczepieniom. Czy zatem problem tkwi w szczepionkach ? 
Całość dostępna na stronie vaccineinjury.info  
 
 
 

Reklama
Poprzedni artykuł700 zł za trzecie i 1000 zł za czwarte dziecko. Będą zmiany w 500+ ?
Następny artykułJak sprawdzić swój typ kolorystyczny?