Strona główna MIELEC Nielegalne wyścigi w Mielcu. Na parkingu zebrało się 480 pojazdów

Nielegalne wyścigi w Mielcu. Na parkingu zebrało się 480 pojazdów

0
Reklama

Policjanci ustalili, że w sobotę, mogą odbyć się nielegalne wyścigi samochodowe. Uczestnicy gromadzili się na parkingu jednej z firm w Mielcu. W „zlocie” uczestniczyło około 480 pojazdów.

Skierowani do zabezpieczenia tego wydarzenia policjanci, podczas działań, zwrócili szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów, poddali kontroli drogowej ponad 50 samochodów, ujawnili 46 naruszeń, za które 14 kierowców pouczyli, na 27 nałożyli mandaty karne i sporządzili 2 wnioski o ukaranie do Sądu. Ponadto mundurowi zatrzymali 1 prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym kierującemu, który przekroczył prędkość powyżej 50 km/h oraz zatrzymali 2 dowody rejestracyjne pojazdów. Podczas przeprowadzonych kontroli funkcjonariusze sprawdzali też trzeźwość kierujących.

Reklama

Dzięki policyjnym działaniom nie doszło do nielegalnych wyścigów, które stanowią zagrożenie nie tylko dla samych uczestników, ale również dla osób postronnych i innych uczestników w ruchu drogowym.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!