Strona główna KROSNO Niebezpieczne zderzenie dwóch pojazdów w Krośnie

Niebezpieczne zderzenie dwóch pojazdów w Krośnie

0
Reklama

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do jakiej doszło na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. W zdarzeniu ucierpiała kierująca oplem, kobieta wymagała pomocy medycznej.

Wczoraj po godz. 7, na skrzyżowaniu ulic Decowskiego i Baczyńskiego w Krośnie, doszło do kolizji toyoty z oplem. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 47-latka kierująca toyotą, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do kolizji z oplem. W wyniku zdarzenia, do szpitala trafiła kierująca oplem. Obrażenia, jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Uczestniczki były trzeźwe.

Od kilku dni w regionie panują bardzo dobre warunki drogowe, bezchmurne niebo i brak opadów powodują, że niektórzy uczestnicy ruch odnoszą złudne przeświadczenie bezpieczeństwa. Pamiętajmy jednak, że do wielu poważnych zdarzeń drogowych dochodzi właśnie w czasie takiej aury. Ostre promienie słoneczne mogą nas oślepić, a nagrzane wnętrze pojazdu – spowodować opóźnienie reakcji kierowcy. Dlatego też apelujemy o rozwagę i dostosowanie stylu jazdy do panujących warunków drogowych. 

Reklama
Poprzedni artykułPolicjanci odszukali i pomogli 63-latkowi
Następny artykułRegionalny finał Pucharu Tymbarku już 16 maja w Stalowej Woli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!