Strona główna WIADOMOŚCI Niebawem Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Dołącz do akcji

Niebawem Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Dołącz do akcji

0

 
 
 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest największym na świecie, bo odbywającym się w 170 krajach świętem przedsiębiorczości.


 
O tym, że jest to wyjątkowe wydarzenie na mapie naszego województwa, świadczą liczby. W ubiegłym roku, gdy STP odbywało się stacjonarnie, partnerzy zorganizowali ponad 50 wydarzeń, w którym wzięło udział 2000 uczestników.
To oznacza, że uczestnicy tego wydarzenia mieli okazję zdobyć bezpłatnie praktyczną wiedzę o przedsiębiorczości w niemal każdym jej zakresie: od tego, np. jak powrócić na rynek pracy, będąc również np. osobą niepełnosprawną, albo przez tematykę dotyczącą zdobywania finansowania na rozwój swojego innowacyjnego projektu.
Koordynatorzy STP zachęcają do współpracy:Organizacja takiego wydarzenia, dzielenie się know how Twojej organizacji z innymi to wspaniały wkład w rozwój naszego regionu.
Jeśli zatem jesteś przedstawicielem firmy, szkoły, uniwersytetu, fundacji, stowarzyszenia czy instytucji państwowej, która chce przyczynić się do edukacji zarówno młodych, jak i dojrzałych osób w obszarze przedsiębiorczości – możesz zostać naszym partnerem.
Forma wydarzenia nie jest narzucana z góry i zależy wyłącznie od wyobraźni Twojego zespołu. Możecie zorganizować warsztaty dla dzieci albo szkolenie dla dorosłych, mogą to być prelekcje, debaty studenckie a nawet wywiady na żywo np. na Facebooku – wszystkie te wydarzenia, a większość z nich będą bez wątpienia – będą odbywały się online.
Czekamy na Twoje zgłoszenie do końca października, a ŚTP rusza pełną parą od 16 listopada.
Zapraszamy 🙂 
Kontakt do koordynatorów: 
Anna Thol- a.thol@hugetech.pl
Joanna Banaczyk- j.banaczyk@hugetech.pl 
tel: +48 790 846 846