Strona główna PRZEWORSK Nie żyje dostawca pieczywa, brutalnie pobity kijem bejsbolowym

Nie żyje dostawca pieczywa, brutalnie pobity kijem bejsbolowym

0
Reklama

Lekarzom nie udało się uratować życia mężczyzny, który w październiku został brutalnie pobity przez nieznanego sprawcę. Mężczyzna był w trakcie pracy, przywiózł do jednego ze sklepów świeże pieczywo.


Do zdarzenia doszło 19 października br. w Jaworniku Polskim. Dostawca pieczywa ok. godziny 3:00 przywiózł do jednego ze sklepów świeże pieczywo z piekarni w Hyżnem. Lokalna policja otrzymała wezwanie, że na terenie sklepu leży zakrwawiony mężczyzna.60-letni dostawca pieczywa trafił do szpitala. Jego stan był ciężki. Monitoring z miejsca zdarzenia zarejestrował moment pobicia dostawcy. Kiedy ten przyjechał z pieczywem stanął przy samochodzie i nagle został uderzony kijem bejsbolowym przez innego mężczyznę. 60-latek otrzymał kilka uderzeń kijem, sprawca chciał go zapewnie okraść, gdyż przeszukiwał kieszenie mężczyzny. Później odjechał z miejsca zdarzenia.
Policja zatrzymała sprawcę, okazał się nim 29-latek z pow. przeworskiego.
W weekend w jednym ze szpitali w Rzeszowie zmarł ciężko pobity dostawca pieczywa. 29-latek odpowie za zabójstwo 60-latka:
Kto zabija człowieka w związku z rozbojem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Kibice Resovii oczekują informacji na temat inwestycji przy obiektach klubu

Reklama
Reklama