Strona główna JASŁO Nie żyje 71-latka. Policja zatrzymała jej 45-letniego syna

Nie żyje 71-latka. Policja zatrzymała jej 45-letniego syna

0
Reklama

W miejscowości Osobnica w powiecie jasielskim doszło do tragicznego zdarzenia. Policja odkryła zwłoki 71-letniej kobiety. Ciało zabezpieczono do badań, zatrzymano do wyjaśnienia 45-letniego syna zmarłej.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z domów na terenie gminy Jasło. W związku ze zdarzeniem funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego syna kobiety. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza.

Reklama

Wczoraj po godz. 19, dyżurny jasielskiej policji został poinformowany przez centrum powiadamiania ratunkowego o znalezieniu ciała kobiety w domu jednorodzinnym. Interweniujący policjanci potwierdzili to zgłoszenie. W jednym z domów w miejscowości Osobnica ujawnili ciało 71-letniej kobiety. W związku z tym zdarzeniem mundurowi zatrzymali obecnego na miejscu 45-letniego syna kobiety. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. Aktualnie przebywa w policyjnym areszcie.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, pod nadzorem prokuratora wraz z biegłym lekarzem sądowym, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone celem wykonania autopsji.

W tej sprawie śledczy nadal prowadzą intensywne czynności procesowe w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności zdarzenia. 

W sprawie będzie prowadzone prokuratorskie śledztwo.

Reklama
Poprzedni artykułStal Mielec wygrywa z Niecieczą. Rafał Strączek broni dwa karne [video]
Następny artykułZmarli byli sportowcy Zbigniew Sołtysik i Kazimierz Skoczylas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj