Strona główna STALOWA WOLA Nie żyje 19-letni kierowca. Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo

Nie żyje 19-letni kierowca. Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo

0

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Jamnicy. Wstępnie ustalono, że kierujący volkswagenem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety życia 19-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego nie udało się uratować.


Wyjaśniane są okoliczność wczorajszego wypadku do jakiego doszło po godz. 18, w Jamnicy, w powiecie tarnobrzeskim. Jak wstępnie ustalono, 19-latek kierujący volkswagenem, jadąc drogą wojewódzką nr 871 w kierunku Stalowej Woli, na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Kierowca passata zginął na miejscu.
Decyzją prokuratora ciało 19-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego zostało zabezpieczone do badań.Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniać będą okoliczności tego tragicznego wypadku.
Od 31 grudnia 2020 r. do 3 stycznia 2021 r. na Podkarpaciu doszło do 8 wypadków, w których 2 osoby zginęły, a 8 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 33 nietrzeźwych kierowców.