Strona główna MIELEC Nie zauważył rowerzystów i doszło do wypadku

Nie zauważył rowerzystów i doszło do wypadku

0
Reklama

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Brzyście. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem nie zauważył stojących na jego pasie ruchu dwóch osób i pomimo próby ich ominięcia, potrącił jedną z nich. W wyniku potrącenia poszkodowany został 60-letni mężczyzna, który został przetransportowany do szpitala.

Wczoraj po godz. 20, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku, na drodze powiatowej relacji Kliszów – Brzyście. Jak wynika z ustaleń policjantów, 27-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, kierując fordem na nieoświetlonym odcinku drogi (w obszarze niezabudowanym), nie zauważył stojących obok rowerów – dwóch osób i pomimo próby ich ominięcia potrącił jedną z nich. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 60-letni mężczyzna, który został przewieziony do mieleckiego szpitala.

Reklama

Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny, które pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonego postępowania.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!