Strona główna JASŁO Nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policją. Dachował w rowie

Nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policją. Dachował w rowie

0
Reklama

Jasielscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę bmw. Mężczyzna mając ponad promil alkoholu w organizmie nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policjantami. Brawurową i niebezpieczną jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Za popełnione przestępstwa grożą 32-latkowi surowe konsekwencje.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, po godz. 22. Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego podjęli interwencję wobec kierującego osobowym bmw, który na jednym z parkingów, celowo wprowadzał pojazd w poślizg. Mężczyzna nie miał zamiaru poddać się kontroli drogowej i na widok policyjnego radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący bmw kontynuował ucieczkę ulicami miasta, a następnie drogami na terenie gminy Tarnowiec.

Reklama

Mężczyzna nie stosował się do przepisów ruchu drogowego i powodował zagrożenie dla innych, przejeżdżając chociażby jedno ze skrzyżowań na czerwonym świetle. Swoją brawurową i niebezpieczną jazdę zakończył w miejscowości Gliniczek. Na śliskiej, zaśnieżonej drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.

Okazało się, że był pijany. W chwili zatrzymania policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad promil alkoholu. W pojeździe znajdowało się także dwoje pasażerów. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. 

Zatrzymany 32-latek przebywa w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa – prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej, grożą mu surowe konsekwencje. 

O jego losie zadecyduje sąd. 

Poprzedni artykułZ zemsty wymalował elewację budynku, w którym mieszkał znajomy
Następny artykułO włos od tragedii. Ślizgali się na zamarzniętym zalewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!