Strona główna KROSNO Nie zaciągnął ręcznego. Auto 71-latka stoczyło się do rowu

Nie zaciągnął ręcznego. Auto 71-latka stoczyło się do rowu

0
Reklama

71-latek nie zaciągnął hamulca ręcznego w zaparkowanym pojeździe. Jego samochód stoczył się ze wzniesienia do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci przypominają o obowiązku właściwego zabezpieczenia parkowanych samochodów.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 11, na ul. Jagiellońskiej w Krośnie. 71-latek zaparkował swoją skodę przy jednym z punktów usługowych, po czym wybrał się załatwić sprawy w znajdującym się nieopodal budynku. Chwilę później zauważył, że miejsce, w którym pozostawił samochód jest puste.

Reklama

Przyczyną tej niecodziennej sytuacji było prawdopodobnie roztargnienie 71-latka. Okazało się, że mężczyzna parkując skodę, nie zaciągnął hamulca ręcznego, w następstwie czego samochód stoczył się ze wzniesienia i utknął pomiędzy drogą i nasypem kolejowym. Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.  

Pamiętajmy, aby wysiadając z samochodu każdorazowo upewnić się, czy pojazd został właściwie zabezpieczony i nie stwarza zagrożenia bezpieczeństwa innym uczestnikom ruchu.

Poprzedni artykułPrzyczepa z kukurydzą rozsypała się na ruchliwej drodze. Utrudnienia w ruchu [foto]
Następny artykułZatrzymano Ukraińców z podrobionymi dokumentami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!