Strona główna BRZOZÓW Nie zachowała bezpiecznej odległości. Doszło do zderzenia

Nie zachowała bezpiecznej odległości. Doszło do zderzenia

0
Reklama

W miejscowości Blizne doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala. Przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami przez kierującą oplem. Na szczęście obrażenia kierującej seatem okazały się niegroźne. Policja apeluje o ostrożność i czujność kierowców podczas jazdy.

Reklama

Wczoraj tuż przed godz. 11, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Blizne, na głównej drodze prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa. Z treści zgłoszenia wynikało, że jedna osoba jest poszkodowana. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze ruchu drogowego.

Policjanci ustalili, że do zaistnienia tego zdarzenia przyczyniła się kierująca oplem, która nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją seata. W chwili gdy kierująca seatem zatrzymała się, z zamiarem wykonania skrętu w lewo, kierująca oplem najechała na tył seata.

W wyniku zderzenia się pojazdów kierująca seatem doznała obrażeń i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Policjanci w miejscu zdarzenia wprowadzili ruch wahadłowy. Obrażenia poszkodowanej na szczęście okazały się niegroźne.

Obie kierujące były trzeźwe. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 50-letnia obywatelka Francji kierująca oplem została ukarana mandatem.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie czujności podczas jazdy. Słoneczna pogoda i wakacje bywają często powodem roztargnienia. Pamiętajmy, by za kierownicę wsiadać zawsze wypoczętym i uważnie obserwować zachowania innych kierujących, a jadąc za drugim kierowcą zachowajmy większy odstęp, tak by w sytuacji nagłej i niespodziewanej móc bezpiecznie zahamować.

Poprzedni artykułDziś znów może zagrzmieć. Jest ostrzeżenie
Następny artykułChcieli selfie na granicy. Dostali solidne mandaty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!