Strona główna BRZOZÓW Nie byle jakie atrakcje w Niebylcu. Dni Gminy już 15 i 16...

Nie byle jakie atrakcje w Niebylcu. Dni Gminy już 15 i 16 lipca!

0
Reklama

Wybierając się w Bieszczady, lub wracając z tamtych stron, warto zatrzymać się w przyszły weekend w Niebylcu. Miejscowa gmina organizuje wydarzenia sportowe i kulturalne prezentujące lokalne talenty i piękno okolicy; można będzie też pobawić się przy muzyce uznanych w Polsce zespołów.

Sobotni program będzie bardzo zróżnicowany – otworzy go o godz. 16 mecz siatkówki pomiędzy gospodarzami: Gminą Niebylec, a Powiatem Strzyżowskim. Spotkanie zostanie rozegrane na hali sportowej, w tym też miejscu od godz. 19 wystawione zostaną fotografie autorstwa Bartłomieja Bary przedstawiające „Cztery pory roku”. Na pobliskim stadionie o godz. 18 zatańczy zespół polonijny „Rudomianka” z Litwy, a od 20 rozpocznie się zabawa taneczna, do której zagra zespół „Expert Music”.

Reklama

Niedziela upłynie już w zupełności pod znakiem muzyki. Najpierw, od godz. 15 będzie możliwość podziwiania miejscowych zespołów, działających przy GOK-u. O 16:30 wójt gminy Zbigniew Korab wręczy nagrody honorowe, a już o godz. 17 wystąpi gwiazda tych dni – zespół Piersi!

Po tym koncercie wystąpią jeszcze „TEX” „SKYNOWA” i „TOP ONE„, które wprowadzą w klimat dyskoteki pod gwiazdami. Oczywiście organizatorzy nie zapomnieli o dzieciach, dla których przewidziano animacje i dmuchańce, a na wszystkich zgłodniałych nie tylko dobrej zabawy, ale i kulinarnych pyszności będzie czekać bogata oferta gastronomiczna.

Poprzedni artykułObraz „Madonna z Dzieciątkiem” wrócił do Muzeum Książąt Lubomirskich
Następny artykułTragedia w Dębicy. Nie żyje 20-latek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!