Przemyscy policjanci prowadzą poszukiwania 27-letniego mieszańca Nehrybki. Mężczyzna 22 lutego 2019 r. wyjechał w celach zarobkowych do pracy w Holandii. Ostatni kontakt telefoniczny miał ze swoją matką, 25 marca 2019 r. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z przemyską Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionego 27-letniego Marcina Dmytryszyn z Nehrybki koło Przemyśla. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że w dniu 22 lutego br. wyjechał swoim samochodem wraz z kolegą do pracy w Holandii. Poszukiwania mężczyzny prowadzą również holenderscy funkcjonariusze z  Komisariatu Policji w Wieringerwerf .

Rysopis : wiek 27 lat, wzrost 185 cm, budowa ciała – średnia,  włosy krótkie – szatyn, uszy średnie, nos długi, prosty oczy piwne , uzębienie pełne. Posiadał zarost na twarzy w postaci wąsów i brody.

Znaki szczególne  – blizna pod prawym uchem, blizna na głowie ok. 10 cm.

Ubrany – wyszedł ubrany: spodnie kol. szarego, bluza z długim rękawem kol. szarego.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy tel. tel. 16 677 3325, 16 677 36 83 lub telefon alarmowy 112.

źr.KMP Przemyśl