Strona główna WIADOMOŚCI Nazwij maszynę TBM. Trwa konkurs

Nazwij maszynę TBM. Trwa konkurs

0
Reklama

Obecnie trwa transport elementów maszyny TBM (ang. Tunnel Boring Machine), która wydrąży tunel o długości 2,2 km na drodze ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica.

Zanim to jednak nastąpi, zgodnie z tradycją, szukamy dla niej nazwy. W związku z tym ogłaszamy konkurs. Na Wasze propozycje czekamy do 23 listopada 2022 r– podaje GDDKiA Rzeszów.

Reklama

 

Warunki udziału

Aby wziąć udział w Konkursie „Nazwij maszynę TBM”, należy do 23 listopada 2022 r. przesłać propozycję nazwy (wraz z imieniem i nazwiskiem osoby zgłaszającej) na adres nazwijTBM@gddkia.gov.pl. Co ważne, zgodnie z tradycją, imię powinno być żeńskie. 

Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. 

Przebieg Konkursu

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze nie więcej niż sześć propozycji, które zostaną poddane pod głosowanie internautów. Głosowanie odbędzie się między 28 listopada a 16 grudnia 2022 r. Nazwa z największą liczbą głosów stanie się oficjalnym „imieniem” maszyny TBM. W skład komisji wejdą przedstawiciele GDDKiA, wykonawcy oraz Ministerstwa Infrastruktury. 

Uczestnicy, których propozycje nazw trafią do drugiego etapu Konkursu, będą mogli odwiedzić plac budowy tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica. Otrzymają również zestaw promocyjnych upominków od GDDKiA oraz wykonawcy inwestycji (konsorcjum Mostostal Warszawa i Acciona Construccion). 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 grudnia 2022 r.

Reklama
Poprzedni artykułStraciła prawie 25 tys. zł. Została oszukana „na zdalny pulpit”
Następny artykuł5-latka zakrztusiła się cukierkiem i przestała oddychać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!