Strona główna MIELEC Nasz patronat. Młodzi piłkarze spróbują sił w turnieju

Nasz patronat. Młodzi piłkarze spróbują sił w turnieju

0
Reklama

Wydarzenie pod nazwą „Sportowe Województwo Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta” odbędzie się 2 maja 2023r. w godzinach od 8:30 do 17:30 w Mielcu – boiska ul. Sportowa. W Turnieju weźmie udział 16 drużyn z czterech województw.

Turniej rozegrany zostanie w dwóch rocznikach: od godziny 8:30 rywalizować będą zawodnicy z roczników 2012, a od 13:00 zawodnicy z roczników 2013. W turnieju weźmie udział 16 drużyn z różnych województw- łącznie na boisko wybiegnie ponad 200 młodych zawodników.

Reklama

Turniej organizowany jest przez Akademię Piłkarską Stali Mielec pod patronatem województwa podkarpackiego. Jak w innych wydarzeniach organizowanych przez Akademię, nie będzie i w tym wydarzeniu klasyfikacji końcowej.

Turniej rozgrywany będzie w ramach zasady fair play – nie będzie prowadzonej klasyfikacji końcowej. Wszystkie drużyny wyróżnione zostaną pucharami, a każdy zawodnik otrzyma dyplom za udział w turnieju oraz klubowe pamiątki FKS Stal Mielec.

Partnerem wydarzenia jest Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta.

Reklama
Poprzedni artykułPodsumowano inwestycje na drogach wojewódzkich po powodziach
Następny artykułPierwszy elektryczny autobus szkolny na Podkarpaciu dostarczony. Gm. Jawornik Polski zakupiła elektrobus w ramach programu „Kangur”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!