Strona główna MIELEC Nastolatek usłyszał 15 zarzutów m. in. gróźb karalnych i wymuszeń rozbójniczych

Nastolatek usłyszał 15 zarzutów m. in. gróźb karalnych i wymuszeń rozbójniczych

0
Reklama

Kryminalni z Mielca zatrzymali 16-latka, który dopuścił się szeregu przestępstw. Podczas przesłuchania nastolatek usłyszał łącznie 15 zarzutów dotyczących m.in. zmuszania do określonych zachowań, gróźb karalnych i wymuszeń rozbójniczych. Sąd Rodzinny w Mielcu wydał postanowienie o umieszczeniu młodocianego przestępcy w schronisku dla nieletnich.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Mielca, zatrzymali nastolatka, który popełnił kilka przestępstw. Jak ustalili, w okresie od czerwca do listopada br., dopuścił się między innymi zmuszania do określonych zachowań, gróźb karalnych i wymuszeń rozbójniczych. Mimo młodego wieku, mielczanin jest dobrze znany mundurowym, z wcześniejszych przewinień.

Reklama

Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 16-letniemu mieszkańcowi Mielca, 15 zarzutów. Sąd Rejonowy Wydział III Rodzinny i Nieletnich w Mielcu nie dając przyzwolenia na tak karygodne zachowanie, na czas toczącego się postępowania, wydał postanowienie o umieszczeniu młodocianego przestępcy w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.

Reklama
Poprzedni artykułUstalono sprawcę kradzieży elektronarzędzi
Następny artykułChciał przekupić policjantów dwiema puszkami piwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!