Strona główna NISKO Naprawy gwarancyjne na obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77) – zmiana organizacji...

Naprawy gwarancyjne na obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77) – zmiana organizacji ruchu

0
Reklama

Od najbliższego poniedziałku 29 maja do 30 czerwca prowadzone będą naprawy gwarancyjne na obwodnicy Stalowej Woli i Niska w ciągu DK7. Prace, polegające na lokalnej wymianie nawierzchni oraz naprawie krawężników i pierścieni rond, będą prowadzone punktowo w kilku miejscach. Kilkukrotnie będzie też zmieniana organizacja ruchu.

Roboty gwarancyjne będą prowadzone na wszystkich rondach i dojazdach do nich oraz na trasie głównej. Wykonawca (Mostostal Warszawa) będzie prowadził naprawy uszkodzonych krawężników i naprawy spękań pierścieni rond, a w kilku miejscach na trasie głównej wymianę warstwy ścieralnej (frezowanie i układanie nowej nawierzchni).Prace rozpoczną się od ronda na wysokości galerii handlowej Vivo. Koszty napraw gwarancyjnych pokrywa Wykonawca.

Reklama

W celu ograniczenia emisji hałasu oraz z uwagi na precyzyjność robót, prace prowadzone będą wyłącznie w porze dziennej. Prace prowadzone będą sukcesywnie na poszczególnych rondach a nie jednocześnie na wszystkich.

Apel do kierowców

W związku z prowadzonymi pracami, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. W miejscu prowadzonych prac obowiązywał będzie ruch wahadłowy (w szczególności w momencie frezowania nawierzchni oraz układania nowej nawierzchni), zwężenie jezdni, objazdy oraz tymczasowe oznakowanie.

Prosimy więc kierowców o stosowanie się do obowiązującego podczas robót oznakowania oraz poleceń osób kierujących ruchem. Apelujemy także, aby planując podróż uwzględniać dłuższy czas dojazdu do miejsca docelowego a w miarę możliwości wybierać trasy alternatywne.

Reklama
Poprzedni artykułSzkoła w Żyznowie oddała hołd rotmistrzowi Pileckiemu [foto, video]
Następny artykułWiecie jak wyglądały podkarpackie lasy w 1944?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj