Strona główna JAROSŁAW Nadal poszukują zaginionej 78-latki z Radymna

Nadal poszukują zaginionej 78-latki z Radymna

0
Reklama

Policjanci z komisariatu w Radymnie oraz funkcjonariusze z jarosławskiej komendy poszukują zaginionej 78-latki, mieszkanki Radymna. Ostatni raz poszukiwana Helena Czarnecka widziana była 22 listopada br. około godz. 11, w Jarosławiu na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej z ul. Lubelską. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Kobieta ma około 160 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma siwe, krótkie włosy, oczy piwne, niepełne uzębienie.

W chwili zaginięcia seniorka ubrana była w kurtkę do kolan koloru żółtego, spódnicę koloru szarego w kwiaty, na głowie posiadała beret koloru brązowego oraz buty koloru czarnego. Kobieta miała założony charakterystyczny duży szal koloru biało-brązowego sięgający do pasa. Zaginiona nosi okulary korekcyjne koloru biało-czarnego. Choruje na Alzheimera, podczas rozmowy trzęsie jej się broda. Podczas chodzenia używała kuli ortopedycznej.

Reklama

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel.  47 824 13 10 lub 112.  

Reklama
Poprzedni artykułKolarze wrócą do Arłamowa w 2023 roku
Następny artykułZłodziej wpadł, gdy przyszedł na przesłuchanie w innej sprawie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!