Strona główna JAROSŁAW Na widok radiowozu zaczął krzyczeć wulgaryzmy. Był poszukiwany

Na widok radiowozu zaczął krzyczeć wulgaryzmy. Był poszukiwany

0
Reklama

Dzielnicowy z jarosławskiej komendy, podczas obchodu rejonu służbowego, zwrócił uwagę na pieszego, który na widok przejeżdżającego radiowozu, w obecności innych przechodniów, wykrzykiwał słowa wulgarne pod adresem policjantów. Funkcjonariusz podjął wobec pieszego interwencję. Okazało się, że 44-letni mieszkaniec Kielc, jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Jędrzejowie.

Głównym zadaniem dzielnicowego jest utrzymanie porządku, zapewnienie bezpieczeństwa oraz rozwiązywanie problemów społecznych. Dzielnicowy, patrolując swój rejon, monitoruje sytuację, zapobiega przestępstwom reagując na zgłoszenia oraz nawiązuje kontakt z mieszkańcami.

Reklama

Wczoraj, dzielnicowy jarosławskiej komendy, w trakcie obchodu rejonu służbowego, na ul. Poniatowskiego zwrócił uwagę na pieszego, który widząc przejeżdżający ulicą radiowóz, zaczął wykrzykiwać wulgaryzmy pod adresem funkcjonariuszy w obecności osób postronnych. Dzielnicowy przeszedł na drugą stronę ulicy i podjął wobec pobudzonego mężczyzny interwencję.

W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnych systemach okazało się, że 44-letni mieszkaniec Kielc jest poszukiwany od dwóch miesięcy listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Jędrzejowie. Ma do odbycia karę półtora roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie skąd trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę nałożoną przez sąd.

Poprzedni artykułWakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów
Następny artykułBędzie nowy most drogowy na DK28

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!