Strona główna RZESZÓW Morderstwo 70-latka w Głogowie Młp.? Policja bada sprawę

Morderstwo 70-latka w Głogowie Młp.? Policja bada sprawę

0
Reklama

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione dzisiaj przed południem, w domu jednorodzinnym w Głogowie Małopolskim. Zmarły miał obrażenia głowy, najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony. W związku ze zdarzeniem policjanci poszukują 46-letniego siostrzeńca zmarłego. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracuje policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni dzisiaj około godz. 10.30, przez rodzinę zmarłego, która znalazła w domu ciało 70-letniego mężczyzny. Zmarły najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony w głowę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził jego śmierć. Policjanci poszukują 46-letniego siostrzeńca, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 46-latek oddalił się z miejsca przed przybyciem policjantów. Najprawdopodobniej wcześniej pomiędzy nimi mogło dojść do awantury.
Na miejscu pracuje pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia.

Reklama
Poprzedni artykułStracił panowanie nad pojazdem i dachował. Zginął na miejscu
Następny artykułTrzy wypadki na ul. Sikorskiego w Łańcucie podczas weekendu