Strona główna KULTURA Moc atrakcji. Dni Gminy Hyżne przed nami

Moc atrakcji. Dni Gminy Hyżne przed nami

0
Reklama

Stadion w Dylągówce w nadchodzącą sobotę i niedzielę z pewnością będzie wypełniony zainteresowanymi dobrą zabawą. Wójt Gminy Hyżne Bartłomiej Kuchta wraz z miejscowym GOK-iem organizują Dni Gminy.

Sobota 22 lipca to najpierw wielkie święto strażaków z Dylągowej. Okazja jest naprawdę wyjątkowa – OSP świętować będzie 150-lecie, a jej Orkiestra Dęta 100-lecie. Lokalni muzycy zaprezentują się w Koncercie Jubileuszowym, po którym wystąpią jeszcze: Zespół Pieśni i Tańca „Hyżniacy”, kapela pod tą samą nazwą oraz Zespół Tańca Nowoczesnego „Sagat” i „Vocalovers”.

Reklama

Mieszkańcy Gminy nie tylko będą podziwiać taniec artystów, ale wszyscy będą zaproszeni do długiej zabawy tanecznej z zespołem Blayzer. W międzyczasie odbędzie się prezentacja tańca Pole Dance oraz pokaz świateł laserowych.

I w niedzielę nie braknie w programie silnych akcentów muzyczno-tanecznych. Od 15:30 do 19:30 potrwa II Podkarpacki Festiwal „ARTIS”. Na wieczór zaplanowano koncerty Aleksandry Wajdy, Zespołu Syndrom Wojtuś Pan a o 21:00 wystąpi słynny „FEEL„. Po muzykach zaprezentowany zostanie pokaz sztucznych ogni, który będzie wstępem do dyskoteki pod gwiazdami.

Niezależnie od kolejnych punktów programu uczestnicy imprezy będą mogli zwiedzać jubileuszową wystawę zdjęć z historii OSP Dylągówka i ZPiT „Hyżniacy”, odwiedzać stoiska z rękodziełami lokalnych artystów i gastronomiczne. Dla fanów motoryzacji nie lada gratką będzie wystawa sportowych samochodów, a najmłodsi bawić się będą w strefie zabawy.

Poprzedni artykułNietrzeźwy kierowca prowadził busa. Odpowie przed sądem
Następny artykułNie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że ma niedozwolone substancje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!