Strona główna SPORT Młodzieżowa reprezentacja Polski zagra w Rzeszowie ze Szwajcarią

Młodzieżowa reprezentacja Polski zagra w Rzeszowie ze Szwajcarią

0
Reklama

31 sierpnia o g. 17:00 na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie naprzeciw siebie staną młodzieżowe reprezentacje Polski oraz Szwajcarii do lat 20. Od dziś można zarezerwować bilet na to spotkanie, które ma obejrzeć komplet 15 tysięcy widzów.


W ostatnim swoim spotkaniu 9 czerwca w Niecieczy, kadra U-20 przegrała z rówieśnikami z Węgier 0:1. W tym meczu wystąpił środkowy pomocnik Stali MielecPiotr Marciniec. Od lipca nowym trenerem kadry U-20 jest srebrny medalista z Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, były reprezentant Polski – Dariusz Gęsior, który zastąpił na tym stanowisku Macieja Stolarczyka.

– Wiemy, że w Rzeszowie jest głód piłki nożnej na tym najwyższym poziomie, stąd decyzja o organizacji meczu właśnie w naszym mieście. Wierzymy, że Stadion Miejski w Rzeszowie szczelnie wypełni się kibicami biało-czerwonych. To będzie wielkie, piłkarskie święto. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny Polski Związek Piłki Nożnej obdarzył nas zaufaniem i powierzył organizację tak wyjątkowego wydarzenia – mówi Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba
Przygotowania do spotkania  są już na ostatniej prostej. Stadion wizytował już przedstawiciel PZPN-u odpowiedzialny za organizację meczu – Mirosław Ryszka. W minionym tygodniu natomiast doszło do spotkania Prezesa Mieczysława Golby z wiceprezydentem Rzeszowa –Stanisławem Sienko. W rozmowach uczestniczyli także Piotr Pezdan, pracownik Wydziału Kultury, Edukacji i Sportu UM Rzeszowa, a także Kamil Hajduk, który z ramienia Podkarpackiego ZPN koordynuje mecz.

Zainteresowanie meczem przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Tylko w pierwszych dniach rezerwacji biletów zgłosiło się już ponad 2 000 osób. Liczymy, że spotkanie obejrzy komplet, ponad 15 000 kibiców. W celu rezerwacji bezpłatnych wejściówek prosimy o kontakt z biurem Podkarpackiego ZPN (17) 853-43-25 lub podkarpacki@zpn.pl
Bilety będzie można odbierać od środy, (16.08) w biurze Związku, ul. Ks. Jałowego 6A
Za: Podkarpacki Związek Piłki Nożnej
 

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułRzeszów. Śmierć na torach
Następny artykułI co z tym masłem?