Strona główna PRZEWORSK Mirocin, Przeworsk: Wypadek na autostradzie

Mirocin, Przeworsk: Wypadek na autostradzie

120
0

35-letni pasażer samochodu został ranny w wypadku, do jakiego doszło dziś rano na autostradzie w Mirocinie. Kierujący toyotą nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w barierkę ochronną. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Do wypadku doszło około godz. 8.30 na autostradzie A4 w Mirocinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 36-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący toyotą, jadąc w kierunku Przemyśla, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę ochronną rozdzielająca pasy ruchu. Następnie zjechał na prawy pas, gdzie uderzył w barierkę po prawej stronie drogi.
Samochodem podróżowały trzy osoby. Ranny w wypadku został jeden z pasażerów toyoty, który podczas zdarzenia wypadł przez tylną szybę pojazdu. Mężczyzna trafił do szpitala. Kierujący toyotą był trzeźwy.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Obecnie trwają czynności w tej sprawie.
źr. KPP Przeworsk