Strona główna MIELEC Mielec: Piłkarze Stali rozpoczęli treningi, kibice mogą już kupować karnety

Mielec: Piłkarze Stali rozpoczęli treningi, kibice mogą już kupować karnety

0
Reklama

Na boisku treningowym Stadionu Miejskiego w Mielcu odbył się pierwszy tegoroczny trening Stali Mielec. Po 19 kolejkach biało-niebiescy zajmują 5 miejsce w tabeli Nice I ligi. Mają 31 punktów i tracą tylko 3 oczka do drugiej Odry Opole.

Znani są już sparingpartnerzy mielczan:

– 20.01: Cracovia, 27.01: Stal Stalowa Wola, 3.02: Turniej Dawnych Mistrzów, 5-16.02: obóz przygotowawczy w Turcji, 24.02: FK Poprad.

Reklama

Kadra Stali na pierwszych zajęciach:

Bramkarze: Marek Kozioł, Rafał Strączek.
Obrońcy: Rafał Drożdżal, Krystian Getinger, Rafał Grodzicki, Krzysztof Kiercz, Leândro, Szymon Przystalski, Dominik Sadzawicki.
Pomocnicy: Waldemar Gancarczyk, Arkadiusz Górka, Michał Janota, Piotr Marciniec, Konrad Misztal, Tomasz Swędrowski, Piotr Goliasz i Patryk Zygmunt.
Napastnicy: Maksymilian Banaszewski, Mateusz Cholewiak, Dejan Đermanović, Mateusz Gancarczyk, Kacper Sadłocha.
Zabrakło Łukasza Wrońskiego i Przemysława Lecha, którzy przechodzą rehabilitację po kontuzji oraz Radosława Majeckiego, który wylatuje z Legią Warszawa do Stanów Zjednoczonych. Nie było także Tomasza Libery, który rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Ponadto Piotr Marciniec jutro rozpocznie badania i testy w Piaście Gliwice.
Od 3 stycznia rozpoczęła się sprzedaż otwarta karnetów na rundę rewanżową sezonu 2017/2018 obejmującą 7 meczów przy Solskiego 1 – Górnik Łęczna, Miedź Legnica, Raków Częstochowa, Odra Opole, Wigry Suwałki, Bytovia Bytów, Podbeskidzie Bielsko-Biała. . Możecie zakupić je w sklepiku Stali Mielec, który czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17.

Ceny KARNETÓW na rundę wiosenną sezonu 2017/2018 (7 meczów):

60 zł na sektory C, D, E, F, K, L, M, N po okazaniu legitymacji szkolnej, studenckiej (do 26 roku życia), emeryta, rencisty oraz opiekunowie osób niepełnosprawnych
120 zł na sektory C, D, E, F, K, L, M, N
źr. Stal Mielec

Reklama