24-letni pomocnik Bartosz Nowak powraca do Stali Mielec na podstawie wypożyczenia z Ruchu Chorzów z opcją transferu definitywnego. To trzeci zawodnik po Andreju Prokiciu i Szymonie Sobczaku, który awansował ze Stalą do 1 ligi i który zdecydował się na powrót do Mielca.

Nowak wcześniej reprezentował Stal Mielec w latach 2015-16. W naszej drużynie będzie występował z nr 17. W obecnym sezonie I ligi zaliczył w barwach Ruchu Chorzów 17 występów strzelając w nich 2 bramki. W poprzednim sezonie w barwach drużyny ze Śląska rozegrał 17 spotkań i strzelił 1 bramkę.

To kolejne wzmocnienie Stali Mielec przed zbliżającą się rundą rewanżową sezonu 2017/18 Nice I ligi. Niedawno informowaliśmy, że do Mielca trafili: słowacki obrońca Martin Dobrotka oraz napastnicy Szymon Sobczak i Jakub Arak. Wcześniej klub ogłosił, podpisanie kontaktu z Andreją Prokiciem, zacznie on jednak obowiązywać od 1 lipca.

Szykuje się ciekawa wiosna na stadionie przy ul. Solskiego. Włodarze klubu uzasadniają aktywność na rynku transferowym dobrą sprzedażą karnetów:

8️⃣7️⃣0️⃣ kibiców już wie, że zagra z nami! A Ty, masz swój karnet?___________#RAZEM po 1️⃣9️⃣3️⃣9️⃣ karnetów! http://stalmielec.com/?p=43913

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 18 stycznia 2018

 

źr. Stal Mielec