Strona główna MIELEC Mielec: Chłopcy w wieku 14 i 16 lat odpowiedzą za rozbój

Mielec: Chłopcy w wieku 14 i 16 lat odpowiedzą za rozbój

0
Reklama

Dwóch nieletnich odpowie za rozbój wobec kobiety pracującej w kiosku. Chłopcy w wieku 14 i 16 lat, wtargnęli do budynku, złapali kobietę za szyję, po czym zabrali kasę fiskalną oraz pieniądze. Kilka dni po zdarzeniu funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawców. O dalszym losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny.

Mieleccy policjanci przyjęli zgłoszenie o rozboju na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Jak ustalili funkcjonariusze, do kiosku wielobranżowego wtargnęło dwóch młodych chłopców. Jeden z nich chwycił sprzedającą tam kobietę za szyję, drugi zabrał kasę fiskalną wraz ze znajdującymi się w niej pieniędzmi w niewielkiej kwocie. Kasa fiskalna została wyceniona przez właścicieli na kwotę 1000 złotych.
Funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców rozboju. Kilka dni później zatrzymali dwóch 14 i 16 letnich mieszkańców Mielca. Policjanci odzyskali skradzioną z kiosku kasę fiskalną, którą tuż po zdarzeniu ukryli w zaroślach.Podczas przesłuchania nastolatkowie złożyli wyjaśnienia. Teraz odpowiedzą przed sądem rodzinnym.źr. KPP Mielec
Reklama