Radymiańscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Michałówka. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 62-letni kierujący fiatem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Kierowca oraz pasażerka zostali przewiezieni do szpitala.

Wczoraj przed godz. 18, oficer dyżurny jarosławskiej jednostki został poinformowany o wypadku drogowym do jakiego doszło w miejscowości Michałówka.

Jak ustalili policjanci, 62-letni kierujący fiatem pandą, mieszkaniec gminy Radymno, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia obrażeń doznali kierujący samochodem oraz 58-letnia pasażerka. Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do jarosławskiego szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Obecnie w Komisariacie Policji w Radymnie prowadzone są czynności, które wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

 

źr. KPP Jarosław