Strona główna ŁAŃCUT Micha dla Medyka… Czym jest i dlaczego jest tak ważna!

Micha dla Medyka… Czym jest i dlaczego jest tak ważna!

0
Reklama

Micha dla medyka to pomoc dla ratowników, którzy pracują w Łańcuckim szpitalu. Toczą nierówną walkę z koronawirusem, wirusem, który od kilkunastu dni atakuje Polskę, Europę, Świat.
Zapoczątkowana akcja ma na celu pomoc ratownikom, którzy w pełni poświęcają się pomocy osobom, które zostały zaatakowane przez COVID-19. Pracownicy szpitala spędzają w nim nierzadko po 30 godzin, co spowodowane jest spustoszeniem jakie sieje ten niegroźnie brzmiący koronawirus. Zebrane pieniądze pozwolą zapewnić wyżywienia dla medyków pracujących w Szpitalu w Łańcucie, który stał się dedykowanym szpitalem do walki z koronawirusem na terenie województwa podkarpackiego.
Ratownicy pracują dwa razy dłużej, podejmują ryzyko kilkukrotnie większe niż zwykle, robią to wszystko dla chorych, ale także dla społeczeństwa. Każda izolacja osoby chorej pomaga w zmniejszeniu ryzyka, że inne osoby zostaną zakażone.
Dbamy o to, aby każdy dzień pracy medyków był dla nich lżejszy, aby nie martwili się o to, czy w trakcie wielogodzinnej pracy, pociągającej za sobą duże ryzyko, mają coś ciepłego do zjedzenia! To oni teraz walczą dla nas!
Dokładamy wszelkich starań aby nasza zbiórka na rzecz medyków była coraz większa, miała coraz większy zasięg, dlatego została uruchomiona składka , która przeszła nasze oczekiwania i w niecałych dwóch dni mamy już na koncie 9624zł , na rzecz której wpłaciło 151 osób, firm , a nawet klubów piłkarskich.
zbiórka jest prowadzona tutaj https://pomagam.pl/michadlamedyka
tutaj fanpejdz https://www.facebook.com/michadlamedyka
W szpitalu pracuje około 100 pracowników. Koszt ich wyżywienia to około 1000 zł (licząc posiłek za 10 zł). Nie są to ogromne kwoty, niech każda z osób, która zobaczy tę wiadomość wpłaci symboliczną złotówkę. Każdy gest z naszej strony pozwoli dodać otuchy w walce o zwalczenie wirusa, wyleczenie chorych i opiekę nad nimi.
Wszelakie wsparcie w postaci wody, materiałów typu rękawiczki, maseczki przyjmujemy z ogromną chęcią.
Miejmy nadzieję, że osiągnięcie celu, 50 000 zł, które założyliśmy sobie do końca kwietnia, nie będzie konieczne, ale musimy być przygotowani i na taką ewentualność.
#michadlamedykalancut #myjręce #zostańwdomu

Reklama