Strona główna JAROSŁAW Miał w garażu haszysz i marihuanę

Miał w garażu haszysz i marihuanę

0
Reklama

26-latek trzymał w garażu haszysz i konopie indyjskie. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

W poniedziałek policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podczas wspólnych działań z jarosławskimi kryminalnymi, udali się na jedną z posesji znajdującą się na terenie gminy Chłopice. Funkcjonariusze podejrzewali, że 26-latek może tam posiadać środki odurzające.

Reklama

W trakcie prowadzonych czynności, policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne oraz gospodarcze znajdujące się na tej posesji. Ich przypuszczenia potwierdziły się. W garażu znaleźli 2 szklane słoiki oraz pudełko kartonowe, w których znajdował się susz roślinny. Na poddaszu tego pomieszczenia na sznurku wisiał susz roślinny, który poddawany był procesowi osuszania. Łącznie kryminalni zabezpieczyli 0,76 grama haszyszu i 160,94 gramów suszu konopi indyjskich innych niż włókniste.

26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Wobec mieszkańca gminy Chłopice prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Reklama
Poprzedni artykułSroga kara za nadmierną prędkość
Następny artykuł61-latek odpowie za kradzież i rozbój

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!