Strona główna RZESZÓW Miał ponad 6 promili. Wszedł do cudzego mieszkania i usnął na podłodze

Miał ponad 6 promili. Wszedł do cudzego mieszkania i usnął na podłodze

0

Nietypową interwencję podjęli policjanci z oddziału prewencji. Zatrzymali kompletnie pijanego mężczyznę, który wtargnął do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, 33-latek trafił do szpitala. Przeprowadzone przez personel badanie wykazało w jego organizmie ponad 6 promili alkoholu.

Wczoraj przed godz. 17, policjanci zostali zawiadomieni, że do mieszkania na osiedlu Kmity, wtargnął pijany, agresywny mężczyzna. Skierowani na miejsce funkcjonariusze z oddziału prewencji zastali właścicielkę mieszkania oraz śpiącego na podłodze w przedpokoju mężczyznę.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kobieta usłyszała głośne pukanie. Gdy podchodziła do drzwi, które jak się okazało nie były zamknięte, do jej mieszkania wszedł nieznany, młody mężczyzna. Bełkotał coś niezrozumiale i nie reagował na prośby o wyjście. Kobiecie nie udało się wypchnąć go na korytarz, dlatego zaczęła wzywać pomocy. Na krzyki zareagował pracujący w bloku mężczyzna. Gdy przybiegł pomóc kobiecie, w tym momencie intruz upadł na podłogę, po czym zasnął. Tak zastali go wezwania na interwencje policjanci.

Po kilku próbach obudzenia, mężczyzna ocknął się i wstał. Był kompletnie pijany, nie mógł poruszać się o własnych siłach, a kontakt z nim był bardzo utrudniony. Policjanci zabrali go do izby wytrzeźwień. Tam udało im się ustalić, że jest to 33-latek, który najprawdopodobniej, z powodu stanu upojenia alkoholowego, pomylił bloki.

33-latek nie był w stanie poddać się badania na alkomacie. Z uwagi na upojenie alkoholem, decyzją lekarza, funkcjonariusze przewieźli go do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Przeprowadzone w szpitalu badanie wykazało w jego organizmie ponad 6 promili alkoholu. Po kilku godzinach, 33-latek trafił do policyjnego aresztu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz funkcjonariusze z komisariatu w Śródmieściu. Mężczyźnie, gdy już dojdzie do siebie, grozi odpowiedzialność za naruszenia miru domowego.  

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek pod Niskiem. Nie żyje 63-latek
Następny artykułPiłkarze z Podkarpacia powołani do kadry narodowej U-20
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here