Strona główna JAROSŁAW Mecz Gwiazd. Zagrali dla chorej Matyldy

Mecz Gwiazd. Zagrali dla chorej Matyldy [foto]

0
Reklama

W zorganizowanej sportowej rywalizacji „Mecz Gwiazd-Stawka większa niż życie”, zmierzyła się drużyna mundurowych, gdzie kapitanem drużyny był Radosław Majdan oraz drużyna przedsiębiorców i samorządowców pod przewodnictwem Rafała Maseraka. Zmagania sportowe komentował Dariusz Szpakowski. Cel był szczytny, gdyż cały dochód z tego wydarzenia został przeznaczony na leczenie chorej dziewczynki.

Wczoraj, na stadionie Miejskim w Jarosławiu, odbyło się wydarzenie charytatywne organizowane przez Burmistrza Miasta Jarosławia, które miało na celu zebranie środków finansowych na leczenie malutkiej Matyldy Momot. „Mecz Gwiazd-Stawka większa niż życie” był główną atrakcją tego wydarzenia charytatywnego. Policjanci z jarosławskiej komendy ani chwili nie zastanawiali się nad tym, czy wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Wiedzieli, że cel jest jeden – pomoc choremu dziecku.

Reklama

W skład piłkarskiej drużyny Radosława Majdana weszli jarosławscy policjanci, strażacy oraz żołnierze. Drużynę Rafała Maseraka tworzyli przedsiębiorcy i samorządowcy z Burmistrzem Jarosławia na czele. Mecz komentował Dariusz Szpakowski. Zacięta walka na murawie, której wynik nie miał znaczenia zakończyła się remisem 4:4.

Dzięki tej szlachetnej inicjatywie, zebrano kolejne środki finansowe na rzecz dalszego leczenia malutkiej Matyldy.

Poprzedni artykułSzli z łupem do samochodów. Wpadli na policjantów
Następny artykułW Wetlinie stanęła ławeczka Majstra Biedy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!