Strona główna BRZOZÓW Markus P znany z hitu "Kici kici miał" zagra pod Brzozowem

Markus P znany z hitu "Kici kici miał" zagra pod Brzozowem

0
Reklama

9 lutego w Jasienicy Rosielnej odbędzie się koncert jednej z gwiazd disco polo. Organizatorzy zapewniają- będzie gorąco!


Koncert Markusa P, znanego w świecie muzyki disco polo artysty, odbędzie się 9 lutego w klubie Pixel. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę. Na fan page klubu można otrzymać wejściówki na koncert.
Lider formacji Markus P. swoją karierę  zapoczątkował 8 lat temu w regionalnej amerykańskiej telewizji, prowadząc swój autorski program VIP Chicago, gdzie  przeprowadzał wywiady z gwiazdami polskich scen. Uważany jest za znakomitego i entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się pianistę i wokalistę. Lider formacji MARKUS P grywał i śpiewał w amerykańskich piano bars, lider zespołu gospel w amerykańskim kościele protestanckim, często występował jako muzyk sesyjny z artystami przyjezdnymi z Europy. Prowadził szereg prestiżowych imprez z muzykami takimi jak: Stachursky, Feel, Weekend, Boys, Classic, Lady Pank, Danzel itp. Jest kompozytorem wielu tanecznych hitów: „Obudź się”, „Hula Ula”, „Kici Kici miał”, „Bawimy się”, „Tu jest” (Boys) i inne. Muzyka jest jego pasją, której oddał całe swoje serce.
To doskonała okazja, by w rytm disco polo zakończyć tegoroczny karnawał. Więcej o koncercie w wydarzeniu na Facebooku.
https://www.polotv.pl/muzyka/teledyski/markus-p/kici-kici-mial-357160
 
 

Reklama
Poprzedni artykuł79 lat temu Rosjanie i Żydzi dokonali pogromu polskiej wsi Koniuchy
Następny artykułRusza kolejna obowiązkowa kwalifikacja wojskowa