Strona główna POLITYKA Maria Kurowska twierdzi, że restrykcje i szczepienia nie zwalczą pandemii

Maria Kurowska twierdzi, że restrykcje i szczepienia nie zwalczą pandemii

0
Foto: Wikimedia Commons/Adrian Grycuk/CC 3.0
Reklama

Pochodząca z Jasła posłanka Solidarnej Polski w ostatniej rozmowie w TVP 3 Rzeszów zanegowała działania restrykcji i szczepień w walce z Covid-19.

W czasie programu posłanka przedstawiła swoje dane nt. walki z pandemią. O fakcie tym powiedziała poinformowała później na swoim Twitterze:

Reklama

W TVP Rzeszów przedstawiłam dane, które dowodzą, że restrykcje i szczepienia nie zwalczą pandemii. Państwa takie, jak Australia, Izrael gdzie restrykcje są najostrzejsze mają najwyższą liczbę zakażeńIndie, gdzie covid jest leczony, mają najniższą.

Kurowska powiedziała, że najwięcej osób z powodu COVID-19 umiera w krajach, gdzie odnotowano najwyższy współczynnik wyszczepienia.

Jeśli idzie o wariant Omnikron Nikt nie powiedział, że on jest najbardziej niebezpieczny, wręcz odwrotnie. Omikron jest bardzo łagodny, jest tylko bardziej zaraźliwy – powiedziała. – Ponieważ nie jest niebezpieczny, nie mamy się co tak bardzo bać – dodała.

Jej zdaniem szczepić powinny się tylko te osoby, które chcą. Posłanka wyraziła się, że powinniśmy leczyć Covid:

Nade wszystko, leczmy go. Nie było w Polsce, czy w ogóle na świecie przypadku, żeby była choroba i byśmy tej choroby nie leczyli. Tymczasem właśnie doszło do tego, że my COVID-19 nie chcemy leczyć. Nie leczymy. Mało tego, ktoś zdiagnozowany ma iść do domu. Masz już nie wracać nawet do przychodni, żeby przypisać lekarstwo, tylko iść do domu i czekać, aż się poważnie rozchoruje i stąd mamy te zgony, które mamy.

Poprzedni artykułCiało 36-latka w samochodzie. W garażu znaleziono butlę z gazem
Następny artykułOd dziś wchodzą w życie zmiany w prawie dotyczącym cudzoziemców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!