Strona główna POLITYKA Marcin Warchoł prezentuje program dla osiedla Nowe Miasto

Marcin Warchoł prezentuje program dla osiedla Nowe Miasto [foto]

0
Reklama

W ramach akcji „Moje Osiedle” komitet wyborczy kandydata na prezydenta Marcina Warchoła zorganizował konferencję prasową na Nowym Mieście z programem dla tego terenu.

Na konferencji prasowej oprócz samego kandydata pojawili się: były prezydent Tadeusz Ferenc, Przewodniczący Rady Osiedla Nowe Miasto Leszek Sztokman oraz pochodzący z tego miejsca Maciej Masłowski. Marcin Warchoł w ramach akcji „Moje Osiedle” przedstawił główne założenia programu dla Nowego Miasta. Są to:

  1. Budowa Domu Kultury.
  2. Nowe miejsca parkingowe.
  3. Większa ilość kursów komunikacji miejskiej.
  4. Rozbudowa placów zabaw.

– Jednym z głównych punktów naszego programu jest budowa Domu Kultury, który posłuży mieszkańcom zarówno w sferze kultury, działalności artystycznej, ale także aktywności ruchowej – mówił dr hab. Marcin Warchoł. – Ponadto zobowiązuję się do budowy nowych parkingów w okolicach Podwisłocza, zwiększenia liczby kursujących autobusów przy ul. Rejtana oraz rozbudowy placów zabaw – dodał Marcin Warchoł.

Reklama

– Moim kandydatem bezwzględnie jest pan minister Marcin Warchoł, który załatwia sprawy pilnie, szybko i do końca – podkreślił prezydent Tadeusz Ferenc. – Szuka tematów, jest otwarty dla ludzi. Nie będę komentował wczorajszej debaty, kiedy niektórzy mówili, by nie poszerzać dalej Rzeszowa – to jak, Rzeszów ma być małym miastem? Zaściankowym? Zdecydowanie mamy być dużym miastem, które się rozwija, a tą strategię będzie realizował pan Marcin Warchoł – dodał prezydent Ferenc.

– Zwracam się do kandydatów, by zadbali o te osiedla, o ludzi i o ich wysłuchanie – mówił Przewodniczący Rady Osiedla Nowe Miasto, pan Leszek Sztokman.

Dodawał, że martwi go zabudowa terenów nad Wisłokiem i apelował o pozostawienie terenów zielonych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!