Strona główna WIADOMOŚCI Mała Ola cierpi na złośliwy nowotwór wątroby. Potrzeba wsparcia

Mała Ola cierpi na złośliwy nowotwór wątroby. Potrzeba wsparcia

0
Reklama

Hepatoblastoma – to diagnoza, jaką usłyszeli rodzice Oli, która urodziła się 26 grudnia 2022r. Dziewczynka zmaga się z nowotworem wątroby, wymaga hospitalizacji i specjalistycznego leczenia. Ola swoje dzieciństwo spędza w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, pozostając pod opieką specjalistów Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Tomografia komputerowa wykazała dużego guza wychodzącego z lewego płata wątroby, który naciska na inne narządy. Ponadto wykryto kilka guzków na płucach, które uznano za zmiany przerzutowe. Obecnie za pomocą chemii trwa walka o zmniejszenie guza.

Reklama

Rodzice małej Oli mają nadzieję, że guza uda się zmniejszyć, następnie usunąć operacyjnie, a guzki w płucach znikną po kolejnych cyklach chemii. Po operacji ponownie mają być zastosowane kolejne cykle chemioterapii. Niestety, to co może uratować życie Oli, może również powodować nieodwracalne skutki w postaci m.in. ciężkiego uszkodzenia słuchu, nerek, serca i szpiku kostnego.

Po zakończeniu leczenia dziewczynkę czeka długa i kosztowna rehabilitacja, dlatego też rodzice zwracają się z apelem o pomoc. Tata małej Oli jest krośnieńskim policjantem i podczas swojej służby wielokrotnie pomagał ludziom będącym w potrzebie. Otwórzmy swoje serca na potrzebę wsparcia rodziny, w tym trudnym dla niej czasie. Klikając tutaj możesz pomóc Oli i jej rodzinie.

Reklama
Poprzedni artykułBoeingi Ryanaira polecą z Rzeszowa do Alicante
Następny artykułImpreza z DJ na przemyskim rynku w Sylwestra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!